banner

Реєстрація ТОВ в Києві: як відкрити його без турбот

30 січня 2019 року
icon 152

Інформація щодо реєстрації ТОВ стане вам у нагоді, якщо ви хочете обрати для своєї господарчої діяльності саме цей формат.

icon Готуємо документи: з чого розпочати

Вам потрібно підготувати наступні документі для реєстрації ТОВ:

  • Рішення учасників загальних зборів щодо відкриття ТОВ чи протокол цих зборів;
  • Статут майбутнього товариства з обмеженою відповідальністю.
  • Форма №1 про державну реєстрацію юридичної особи.

Документи для реєстрації ТОВ треба нотаріально завірити.

Наступний порядок реєстрації ТОВ – це вибір назви для організації, та визначення кількості її засновників. Також треба визначити розмір статутного капіталу ТОВ (до нього входять грошові кошти та майно, надані засновниками, а сформувати його треба протягом півроку зо дня реєстрації ТОВ), зафіксувати контактний телефон та юридичну адресу ТОВ.Не знаєте де та яку адресу обрати читайте у нашій статі "Сучасна юридична адреса у Києві – яку обрати?" Ще одна деталь – визначення сфери діяльності ТОВ, ви можете визначити напрямок роботи, а реєстратор держадмінцентру допоможе вам обрати вірні коди для фіксації ЄДР.

icon Обираємо систему оподаткування

Перед проведенням реєстрації юридичної особи потрібно обрати, за якою системою буде здійснювання оподаткування її діяльності. За стандартом порядку реєстрації ТОВ обирається загальна система оподаткування. Інші варіанти – єдина система оподаткування чи сплата ПДВ можуть бути обрані за допомогою складання окремої заяви на реєстрацію ТОВ по потрібній системі податків.

icon Порядок реєстрації ТОВ

Підготовлені та нотаріально завірені документи разом з формою №1 та формою-заявою про вибір системи оподаткування треба подати на реєстрацію спеціалісту державного центру з надання адміністративних послуг. Натомість реєстратор надає вам на руки опис. Через кілька днів дані про реєстрацію ТОВ будуть внесені до реєстру ЄДР. Якщо через 3-5 діб дані не були внесені, треба ще раз з’явитися у адмінцентрі та внести правки до пакету документів.

У день здійснення реєстрації юридичної особи потрібно звернутися до податкової інспекції та надати звіт про призначення директора ТОВ. Інакше вам буде загрожувати штраф у розмірі 30 000 гривень.

Наступний етап – відкриття банківського рахунку. Для цього вам необхідно заповнити в нотаріуса картку підпису директора та разом з пакетом документів ТОВ надати до банку. Ще одна потрібна річ – паспорт та ІПН директора.

Водночас з відкриттям рахунку треба подати запит на отримання витягу з реєстру платників податків. Це можна зробити за наданням відповідних форм – для єдиного податку та для ПДВ.

Врешті-решт ви отримаєте повний пакет документів державної реєстрації юридичних осіб та будете вважатися повноправним засновником ТОВ.


Останні статті

27 січня 2019 року

Статут ТОВ 2018 року: особливості складення

6 червня 2020 року

Як закрити ФОП у 2020 році

10 лютого 2021 року

Договір оренди квартири: зразок та правила заповнення документа